TEMİZ BİR ÇEVRE İÇİN EL ELE PROJESİ YAPILDI

Şehit Süleyman Güleç Kütüphanesi Yaşatma Derneği tarafından organize edilen ve köy gençlerinin katılımıyla gerçekleştirilen temizlik kampanyasında yaklaşık 3 ton çöp toplandı.

Bunaltıcı sıcaklardan kaçarak, göl sahilindeki harika doğa ortamında nefes alan, ailecek piknik yaparak keyifli bir gün geçiren insanlar tarafından bırakılan çöpler temizlendi.Çevre temizliği yapılan yerlere çevre bilinciyle ilgili uyarı yazıları asıldı.Köy muhtarımız Şemsettin Talan ve İznik Belediye Başkanı Osman Sargın'ında ziyarette bulunduğu etkinlikte toplanan çöpler belediyenin çöp kamyonuna yüklendi.

Etkinlik sonrası Müşküle Çınaraltı Tesisleri'nde katılımcılara köyümüz iş kadınlarından Ömür Alper tarafından tost ve meşrubat ikram edildi. Şehit Süleyman Güleç Kütüphanesi Başkanı Necati Gürol etkinliğin herkes tarafından hoş karşılandığını ve tamamen gönüllülük esasına dayanan bu etkinliğin köy gençleri tarafından destek gördüğünü, önümüzdeki günlerde daha farklı projeleride hayata geçirmek istediklerini söyledi.

Şehit Süleyman Güleç Kütüphanesi olarak emeği geçen ve destek olan herkese teşekkür ediyoruz.Haberin eklenme tarihi: 2016-08-21
Haberin bağlantısı: http://www.muskulekoyu.com/haber-485-temiz_bir_cevre_icin_el_ele_projesi_yapildi

Yazdırılan tarih: 17-12-2018 11:05:31
www.muskulekoyu.com