ERCAN KAVUK'UN İZNİK'TEKİ İMZA GÜNÜNE İLGİ BÜYÜKTÜ

Müşküleli emekli eğitimci Ercan Kavuk'un 29 yıllık uğraşları sonucu hazırlığı Müşküle-1 kitabının Müşküle'de gerçekleşen ilk imza gününden sonra ikinci imza gününü İznik'te yaptı.

Bu gün (23.10.2013) saat 11:00'de, İznik Belediye Binası önünde gerçekleşen imza gününe protokolün, yerel basının ve halkın ilgisi yoğun oldu.

İmza gününe; İznik Kaymakamı Hüseyin Karameşe, İznik Belediye Başkanı Kadri Eryılmaz, Muhtarımız Şemsettin Talan, Boyalıca Belediye Başkanı Ali Çil, siyasi partilerin ilçe Başkanları ve teşkilatları, İznik Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Mehmet Küçükçakır, basın mensupları, Müşküle Köyü ve İznik halkı katıldı.

Ercan Kavuk'un basın açıklamasından sonra Belediye Başkanı Kadri Eryılmaz ve Kaymakam Hüseyin Karameşe birer konuşma yapıp Ercan Kavuk'u tebrik ettiler. Ardından imza etkinliğine geçildi.


Değerli hocamız Ercan Kavuk'a, büyük emek vererek hazırladığı kitabıyla köyü Müşküle'nin doğru ve güzel şekilde tanılması adına yaptığı önemli katkılardan dolayı bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Fotoğraflar ve videolar: İbrahim TektaşHaberin eklenme tarihi: 2013-10-23
Haberin bağlantısı: http://www.muskulekoyu.com/haber-306-ercan_kavukun_iznikteki_imza_gunune_ilgi_buyuktu

Yazdırılan tarih: 23-10-2018 19:42:41
www.muskulekoyu.com