ERCAN KAVUK'UN İMZA GÜNÜNE İLGİ YOĞUN OLDU

Müşküleli emekli eğitimci Ercan Kavuk, basımı tamamlanan MÜŞKÜLE-1 kitabının ilk imza gününü bu gün köy meydanında yaptı.

İmza günü, Muhtarımız Şemsettin Talan'ın konuşması ile başladı. Talan yaptığı konuşmada, ilçemizde ilk defa bir köyün kitabının basıldığını, bunun kendi köyü olduğu için mutlu olduğunu ifade etti ve değerli çalışmalarından dolayı Ercan Kavuk'a teşekkür edip kutladı. Ardından Ercan Kavuk köyün tarihi ile ilgili bir konuşma yaptı ve imza etkinliğine geçildi.

Köy meydanında, tarihi çınar ağacının altında gerçekleşen imza gününe ilgi yoğun oldu. Köy halkının ve köy dışından gelen misafirlerin katılımıyla Müşküle tarihi günlerinden birini yaşadı.

Köy halkının kitaba yoğun ilgi göstermesi, küçüğünden büyüğüne hemen hemen herkesin elinde birer kitap oluşu, kitabını imzalatanların köy kahvelerine geçip kitabı okumaya koyulmaları köye gelen yabancılarda büyük ilgi uyandırdı.

Öğleden sonra başlayıp akşam saatlerine kadar süren imza etkinliği, bayramın 2. ve 3. günü de sürecek.Haberin eklenme tarihi: 2013-10-15
Haberin bağlantısı: http://www.muskulekoyu.com/haber-301-ercan_kavukun_imza_gunune_ilgi_yogun_oldu

Yazdırılan tarih: 15-12-2018 02:47:17
www.muskulekoyu.com