ŞEHİDİMİZ İÇİN TRİBÜNDEYDİK

Dün akşam Bursa Atatürk Stadyumu'nda oynanan Bursaspor-Kardemir Karabükspor karşılaşmasında başta Şehidimiz Süleyman Güleç ve tüm Şehitlerimiz için açık kale arkasındaydık.

Organizasyona; köyden ve köy dışından gelen Müşkülelilerin ve etkinliğe iştirak eden taraftarların desteğiyle 100'ü aşkın kişi katıldı. Açık kale arkasında gerçekleşen etkinlikte taraftarlar, üzerinde Şehidimiz Süleyman Güleç'in fotoğrafı ve diğer şehitlerimizin isimlerinin yazılı olduğu tişörtleri giydiler.

Müşküleli taraftarlar üzerinde 'Şehitler ölmez vatan bölünmez', 'Süleymanımızın ve tüm şehitlerimizin ruhu şadolsun. Ey şehit oğlu şehit, isteme benden makber sana aguşunu açmış duruyor peygamber' yazılı pankart açtı.

Karşılaşmanın başında ve sonunda, Müşküleli taraftarların bulunduğu tribünlerin önüne gelerek, Şehidimizin posterini selamlayan başta kaptan Ömer Erdoğan olmak üzere Bursasporlu futbolcular Müşküleli taraftara duygusal anlar yaşattılar.

Bursaspor taraftarları karşılaşmanın son bölümlerinde hep bir ağızdan terörü lanetledi. Tribünler, 'Şehitler ölmez vatan bölünmez', 'Vatan sana canım feda' şeklinde haykırdı.Haberin eklenme tarihi: 2012-09-16
Haberin bağlantısı: http://www.muskulekoyu.com/haber-229-sehidimiz_icin_tribundeydik

Yazdırılan tarih: 22-10-2018 10:44:51
www.muskulekoyu.com