DUYURU: ŞEHİDİMİZ İÇİN BURSASPOR - KARABÜKSPOR MAÇINDA BULUŞUYORUZ

Köyümüz gençlerinden Necati Gürol önderliğinde yapılacak organizasyonla, 15 Eylül Cumartesi günü saat 19:30'da Bursa Atatürk Stadyumu'nda oynanacak olan Bursaspor-Kardemir Karabükspor karşılaşmasında başta Şehidimiz Süleyman Güleç ve tüm Şehitlerimiz için açık kale arkasında toplanıyoruz.

15 Eylül Cumartesi günü saat 16:30'da köyden kalkacak araçlarla Bursa'ya hareket edilecek. 18:00-18:30 arasında Atatürk Stadyumu açık kale arkası girişinde etkinliğe katılacak kişilerle buluşma gerçekleşecek. Katılımcılara, üzerinde Şehidimiz Süleyman Güleç'in fotoğrafı ve diğer şehitlerimizin isimlerinin yazılı olduğu tişörtler dağıtılacak (Sponsor bulunursa tişörtlerden para toplanmayacak; ancak sponsor bulunamaması durumunda kişi başına 6,5 TL alınacak). Açık kale arkasına hazırlatılan pankart asılacak.

Futbolcuların ise karşılaşmaya Şehitlerimiz adına açılacak pankart ile çıkmaları veya ısınma hareketleri yapılırken bastırılan tişörtleri giymeleri konusunda kulübe başvuruda bulunuldu; ancak Türkiye Futbol Federasyonu'ndan red cevabı alındı.

Başta Müşküleliler olmak üzere, takım farkı gözetmeksin Şehitlerimiz adına bu organizasyona katılmak isteyen herkesi aramızda görmek istiyoruz.

İrtibat no: 0539 484 82 55 (Necati GÜROL)Haberin eklenme tarihi: 2012-09-12
Haberin bağlantısı: http://www.muskulekoyu.com/haber-228-duyuru_sehidimiz_icin_bursaspor__karabukspor_macinda_bulusuyoruz

Yazdırılan tarih: 17-12-2018 10:22:03
www.muskulekoyu.com